AfyonManşetSiyaset

Afyon Ülkem Partisi teşkilatı İnternet Medya Birliği ile buluştu !!

Ülkem Partisi Afyonkarahisar il Başkanı Kadir Uysal, il Başkan Yardımcısı teşkliatlardan sorumlu Başkan Ahmet Nedim Koçak, il Başkan Yardımcısı Basın Yayından Sorumlu Başkan Zeki Ildız ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber İnternet Medya Birliği ile bir araya gelerek degerlendirmelerde bulunuldu.

 

Afyonkarahisar’a Ülkem Partisinin çalışmaları hakkına bilgi bilgi veren Başkan Kadir Uysal, kendisinin ve teşkilatının artık emin adımlarla ilerlediğini bundan sonra da Afyonkarahisar’da Ülkem Partisinin yükselişinin devam edeceğini ifade etti.

 

Her geçen gün Ülkem Partisi’ne olan ilginin artarak devam ettiğini söyleyen Kadir Uysal, ‘ Vatandaşlarımız yaşadıkları sorunlardan kaynaklı bir arayış içerisinde ; bu nokta da Ülkem Partisine büyük ilginin olması bizleri sevindiriyor’dedi. Medya gücünün oldukça önemli olduğunu söyleyen Uysal, ‘ Sizler medya mensupları olarak bizlerin en büyük destekçisisiniz.

 

Yaptığımız doğruları ve yanlışları sizin haberleriyle görebilme imkânına sahip oluyoruz. Önümüzdeki süreç içerisinde de medya mensupları ile sağlıklı bir çalışma içerisinde olacağız’dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir