AfyonBelediyelerManşet

Dinar Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Daha önce 2 Adet Kepçeyi belediyeye kazandıran Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla Devlet Malzeme Ofisinden belediye araç filosuna kazandırılmak üzere bir adet Erkunt Bereket 60E marka traktör satın alındı.

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Belediyemiz imkânları ile araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Belediyemiz araç filosuna kazandırılmak üzere Devlet Malzeme Ofisinden bir adet Erkunt Bereket 60E marka traktör satın aldık. Rabbim kazasız belasız çalışmayı nasip etsin. Alınan iş makinelerini ilçemiz halkına daha etkin ve hızlı şekilde hizmet edebilmek için belediyemize kazandırdık. Dinarlı hemşerilerimizin hizmetinde kullanacağımız araçları ve bütçemiz imkânları dâhilinde mevcut araç sayımızı her geçen gün yenileyerek ilçemize daha hızlı hizmet etmeye devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönemde belediyemize yeni iş makineleri kazandırmayı planlıyoruz. Aldığımız aracımız ilçemize hayırlı olsun.“ dedi.

Dinar  Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın Belediye hizmet binası önünde traktörü dualarla teslim almasının ardından Nihat Sarı tarafından test sürüşü yapıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir