AfyonBelediyelerManşet

ZEYBEK ; Köprü çalışmasını yerinde inceledi

               Afyonkarahisar  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldiği günden bu yana gönül belediyeciliği ışığında Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam ediyor.  


 


            Bu doğrultuda, her Cuma günü bir mahallede Cuma namazını kılıp daha sonra o mahalledeki ‘problemleri yerinde çözüme ulaştırmak için’ mahalle muhtarı ve mahalle sakinleriyle bir araya gelip problemlerinı dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in bu haftaki adresi Ataköy Mahallesi oldu. Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir ile muhtarlık binasında bir süre görüştükten sonra mahalle sakinleriyle bir araya gelen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, problemlerinı ilk ağızdan dinledi.


 


            VATANDAŞLAR BAŞKANINDAN MEMNUN


            Başkan Mehmet Zeybek’e Ataköy Mahallesindeki temasları esnasında Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koca, YÜNTAŞ A.Ş. Genel Müdürü Selim Arıcı, birim müdürleri eşlik etti. Ziyaretten oldukça memnun kalan mahalle sakinleri, “Sorunları yerinde görüp çözen bir Belediye Başkanımız var. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu biçimde mahallemiz hoşleşecek ve problemsiz hale gelecektir. Allah, kendisinin yar ve yardımcısı olsun inşallah” diyerek memnuniyetlerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir