AfyonAsayişManşet

Afyonhaber – Afyon'lu Saadet öğretmen 6.kattan atlayarak İntihar etti

Bunalıma giren 25 yaşındaki 3 ay önce göreve başlayan Türkçe öğretmeni Saadet Harmancı 6 katlı bir binadan kendini boşluğa bırakarak hayatına son verdi. Olay, gece geç saatlerde Gaziantep 23 Nisan Mahallesi’nde gerçekleşti. 


 


Gaziantep Beykent İmam Hatip Ortaokulu’nda sözleşmeli Türkçe öğretmeni olarak görevini sürdüren Saadet Harmancı, 6 katlı bir apartmanın terasına çıktı ve kendini boşluğa bıraktı.


 


Beton zemine düşen genç Saadet öğretmen vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulans ile Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.


 


Saadet Harmancı, burada yapılan doktorların tüm çabasına karşı hayatını kaybetti. 


 


Afyonkarahisar’lı olduğu ve henüz 3 ay önce göreve başladığı öğrenilen Saadet öğretmenin olaydan önce birlikte yaşadığı annesi Gönül Harmancı’yı telefonla arayarak helallik istediği ve sosyal medya hesabından intiharına ilişkin paylaşımlarda bulunduğu öğrenildi.


 


Saadet Harmancı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevdiğim seni çok seviyorum. Kendine hani hep söylerdim sen benim doktorumsun hep öylesin işte dikkat et kendine. Öğrencilerim haklarını helal etsinler gözüm gibi baktım hepsine üzülmesinler ben yapamadım. Mobbinge uğramaktan Allah’a emanetsiniz canım öğrencilerim hep iyi hatırlayın beni pasta kesmiştik en son size kırmızıIı kalpli pastalar bırakıyorum. Diğer öğrencilerime de sözümdü unutmadım bir gün görüşmek dileğiyle. Allah’a emanet olun sizi her zaman seven öğretmeniniz Saadet. Her gün pamuk ipliğine bağlısınız sözünden bıktım usandım” yazdığı görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir