AfyonManşet

Afyonkarahisar Engelliler Genclik ve Spor kulübü sosyal etkinliklere devam ediyor

24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla Kulüp başkanı Serap Güderler, ve yönetim kurulu üyeleri Mesut yurt, Sınan Semih Gümüşsoy, Kenan Üstündağ ve Kulübüz sporcuları Afyonkarahisar Kadayıfçıoğlu İlkokulu bünyesinde yer alan Görme Engelliler sınıfımızın kıymetli öğretmeni Özge Tunçkol ve sınıfımızdaki öğrencilerimiz ile aileleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.


 


Ailelerininde katıldığı kahvaltıda görme engelli kardeşlerimiz ile kulüp sporcularımız birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldu.

Programda konuşan kulüp başkanımız Serap Güderler bu tür etkinlikler ile çocuklarımızın toplumla iç içe olabileceklerini ve hayata bağlanma konusunda daha etkin olacaklarını belirterek bu tür etkinliklerin sıklıkla yapılacağını ifade etti.


 


Retina Hastaları Dayanışma Derneği Başkanı ve kulüp başkan yardımcımız Mesut Yurt ise öğrencilerimizin gerek sağlık ve gerekse diğer ihtiyaçları konusunda daima kendilerinin yanında olduklarını, kıymetli ailelerimizinde kafalarına takılan tüm soruları sorabileceklerini ifade ederek katılımcılara ve kulüp sporcularına ayrı ayrı teşekkür etti.


Kahvaltı programı katılanların kendilerini tanıtması ve hatıra fotografının çekilmesiyle son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir