AfyonManşetYaşam

İstanbul’da Ölen Kadının Cesedini Evcil hayvanlar yedi

 

Kan donduran olay İstanbul’da gerçekleşti. Malike Okutucu isimli kadın evinde beslediği kedi ve köpekleri tarafından parçalanmış olarak ölü halde bulundu.

 

 

Malike Okutucu (42 yaşında ) isimli kadın ev sahibinin aramalarına cevap vermemesi ve üç aydır kirasını ödememesi üzerine ev sahibi tarafından defalarca arandı.

 

 

Malike Okutucu’nun telefonlara cevap vermemesi nedeni ile şüphelenen ev sahibi  tanıdığı bir kişiye kiracısını kontrol etmesini talep etti. Daireye gelen C.Z.isimli şifresiz beğeni satışı şahıs zile basmasına rağmen kapıyı açan olmadığını ve daireden kötü kokular yayıldığını söyledi.

 

 

Ev sahibi, kokulardan şüphelenme üzerine Asayiş ekiplerine durumu haber verdi. Olay yerine gelen emniyet kolluk kuvvetleri , çilingirvasıtası ile kapıyı açtıklarında gördükleri manzara karşısında adeta şoke oldu.

 

 

Haftalar önce öldüğü düşünülen  kadının cansız bedeninin evdeki 3 kedi ve 1 köpek tarafından parçalanmış olarak bulunduğu öğrenildi.

 

 

Malike Okutucu’nun aile yakınları, psikolojisinin bozuk olduğunu ve intihar etmiş olabileceğini üzerinde durduklarını söyledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir