AfyonBelediyelerManşet

Mehmet Zeybek, Esnaf Temsilcilerini dinledi

          Her platformda istişareye ve el birliğine büyük önem verdiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a hizmet etme noktasında bütün kesimlerin talep, tavsiye ve sorunlarını yerinde görmeye devam ediyor.


 


            Son olarak Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Abdülkadir Konak liderlüğünde oda başkanlarının davetlisi olan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, problemleri yine yerinde dinledi. Esnafımızın bilhassa yol düzenlemeleri ile güzergâhlar üzerine yaptığı teklifleri alan Başkan Mehmet Zeybek, istekleri değerlendireceklerini ifade etti. Şehrimizin tarih ve kültürel mekanlarının tanıtılması noktasında gelen tavsiyeleri de dikkatli bir biçimde dinleyen Başkan Zeybek, 2019 UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na giren Afyonkarahisar’ın tanıtımı noktasında el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine dikkat çekti.


 


         Afyonkarahisar Esnaf ve sanatkarın ülke ekonomisinin lokomotifi olduğunu söyleyen Başkan Zeybek, “Sizler ülke ekonomisinin lokomotifisiniz.  Talep ve tavsiyeleriniz bizler için oldukça önemli. Şehrimizi beraber yönetmeye, her daim sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.  Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Abdülkadir Konak ve oda başkanları ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e kendilerine gösterdiği yakın ilgiden kaynaklı teşekkür etti.


 


          Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e  ilettikleri talep ve tavsiyelerin dikkate alınmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden ESOB Başkanı Konak ise  Zeybek Başkan’ın  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Afyonkarahisar esnafı olarak yanlarında olacaklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir