Siyaset

Milletvekillerinden Ankara’da Yoğun Temaslar: “Laf Değil, Hizmet Siyasetine Devam Ediyoruz”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan Ankara’da bir dizi temaslarda bulunarak ilimize yapılacak hizmet ve projelerle ilgili talepleri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal’a ileterek istişarelerde bulundular. 

Milletvekilleri, “Laf değil hizmet siyaseti yapmaya devam ediyoruz” dediler. 

Afyonkarahisar’a bakanlıklar kanalıyla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hizmetlerin devam etmesi adına Milletvekilleri; Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan Ankara’da yoğun mesai yapıyor. 

TBMM’de genel kurullardan arta kalan zamanlarını bakanlıklarda geçiren milletvekilleri, tüm kent genelinde il, ilçe ve beldelerin taleplerini ileterek yerine getirilmesi noktasında büyük çaba ve gayret gösteriyor.   

İlk olarak Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş ile birlikte Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal’ı ziyaret eden milletvekilleri, üreticilerin ve çiftçilerin taleplerini genel müdüre ilettiler.

Hasat döneminde yaşanacak sorunların önüne geçmek, hububat alımlarının hızla sağlanması için çiftçilerin talepleri Genel Müdür Güldal’a iletildi. 

Daha sonra Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi, ziyaret eden milletvekilleri, ilimizde yapılan toplu konut ve belediyelerin taleplerini iletip istişarelerde bulundular. 

Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ı da ziyaret eden milletvekilleri sağlık alanında yapılacak çalışmaları istişare ettiler. 

Son olarak Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan’ı ziyaret eden milletvekilleri ilimiz kültür ve turizm yatırımlarını değerlendirdiler.

Yapılan ziyaret ve istişarelerle ilgili görüşlerini bildiren AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri; “Şehrimize yapılacak her türlü hizmet ve yatırımlarda bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 

Bakan, bakan yardımcısı ve genel müdürlük düzeyinde belediye başkanlarımızın bizlere ilettiği talepleri yerine getirmek adına sürekli temas halindeyiz. 

Bu hafta Çevre ve Şehircilik, Sağlık, Kültür ve Turizm bakanlıkları ile TMO genel müdürümüzle görüşme sağladık. Bakanlarımız ve genel müdürlerimiz makul düzeyde bizlerin taleplerinin yerine getirilmesi noktasında sonuna kadar destek oluyor. 

Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde tüm bakanlarımız Afyonkarahisar’a ayrı bir önem veriyor ve bizlere güveniyor. 

Bu güveni boşa çıkartmamak adına laf değil hizmet siyaseti yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştular.  

#Afyonkarahisar #HizmetSiyaseti #AKParti #BakanlıkGörüşmeleri #TopluKonut #SağlıkYatırımları #TurizmYatırımları #ÜreticiDestekleri #LafDeğilHizmet