AfyonBelediyelerManşet

İnternet Medya Birliği Kamuoyuna açıklama yaptı !! – AFYON HABER


Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği Basın Sözcüsü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi !! 

Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği olarak “BİRLİKTE RAHMET, AYRILIKTA AZAP VARDIR” sloganı ile yola çıktığımızda uzun zamandır yapılması gereken internet medya sektörünü tek çatı altında toplama kararını verdik ve bunu uygulamaya koyduk. Bizler İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ olarak güçlerimizi birleştirip tek vücut olma kararımızı aldık.

Bununla beraber hem bu sektördeki dağınıklığı ortadan kaldırmak, hem de çalışma enerjisiyle bilinen etkili sitelerle basın hayatına ivme kazandıracak bir ruhla güçlü bir ekip kurduk. Dijital dünyanın bize kazandırmış olduğu güçle son kullanıcı ve tüketicilere haber, reklam tanıtım,duyurular ve etkin çalışma imkanını İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ olarak sağlama amacındayız. Her türlü terörün karşısında dimdik karşı durarak vatanımızın milletimizin devletimizin yanında satın alınamayacak bir birlik ruhuyla beraberiz. Web sitelerimiz birleşerek güçlü bir ekip oluştururken,ortaya bağımsız İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ oluşumu çıktı. Asıl gaye merdiven altı sitelerin önünü kesmek ve ciddi etkili bir çalışma alanı olan internet medyasının tarafsız güvenilir ve verimli bir alana dönüşmesini sağlama gayesi temel ilkemizdir.Milyonlarca tüketiciye ulaşma ve ticari hayata daha çok katkı sağlama amacımız olan bu oluşum 11 önemli siteden oluşmaktadır.

Uzun sürelerde elde ettiğimiz çalışma deneyim ve bilgimizin işletmelere, kurumlara kazanç ve güven sağlayacağını inancımızın tam olduğunu belirtir,Afyon ve bölgesi başta olmak Tüm Türkiye de çok geniş bir alanda hizmet veren tüm sosyal ağlar dahil olmak üzere etki alanı büyük bir mecrayı da önünüze getirmekten ayrı bir gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz. Günümüz dijital çağ ve biz sizinle birlikte bu sonsuz etkileşim alanında beraber yürümek istiyoruz.

Saygılarımızla…Afyon Kent Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir